Pakiet senior – 429zł

W jego zakres wchodzi badanie analizatorem Quantum, analiza wyników badań laboratoryjnych, zalecenia żywieniowe z uwzględnieniem zaleceń z dziedziny bromatologii, interakcji żywności z lekami, 7 dniowy jadłospis wraz z przepisami oraz nauka metod relaksacyjnych i wskazanie właściwej aktywności fizycznej.
Orientacyjny czas trwania około 75 min. + opieka w trakcie trwania pakietu polegająca na dwóch 30 minutowych konsultacjach telefonicznych lub e-mailowych.

Pakiet Młodzieżowy  – 249zł

To 3 spotkania trwające 45 min + możliwość zadawania pytań w trakcie trwania pakietu poprzez dostępne komunikatory on-line.

Jest to czas dla Ciebie. Nie określam dokładnie co otrzymasz, bo cel konsultacji ustalimy wspólnie.

Pakiet Rodzinny – 559zł

Pakiet Rodzinny
To zalecenia żywieniowe dla całej rodziny z uwzględnieniem aktualnego wieku i stanu zdrowia poszczególnych jej członków oraz upodobań żywieniowych, 7 dniowy jadłospis z możliwością modyfikacji i rozszerzenia o kolejne 7 dni, wskazówki dotyczące stosowania chemii gospodarczej oraz kosmetyków, gimnastyki, prawidłowego nawadniania organizmu oraz szeregu zagadnień medycyny holistycznej.

Orientacyjny czas trwania 180min

Pakiet All In One – 449zł

To 3 spotkania z czego pierwsze to:
dokładny wywiad diagnostyczny, pomiar ciśnienia krwi i pulsu urządzeniem wyposażonym w system wykrywania arytmii PAD
pomiar składu ciała w zakresie takich parametrów jak ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienie organizmu
wyliczenie potrzebnej ilości kalorii
analiza aktualnych wyników badań
omówienie prowadzenia personalnego dzienniczka żywieniowego
badanie analizatorem zdrowia Body Quantum, który służy do analizy kompleksowego stanu zdrowia osoby badanej oraz zdiagnozowania głównych problemów na poziomie komórki.

Drugie spotkanie to omówienie wyniku wprowadzonych zmian wraz ze spotkaniem coachingowym.

Na trzecim spotkaniu przeprowadzę dokładnie te same pomiary oraz badania jak na pierwszym. Podsumujemy dotychczasowe osiągnięcie oraz ustalimy dalsze kroki. W czasie trwania pakietu otrzymujesz opiekę polegająca na możliwości zadawania pytań na nurtujące Cię tematy i zagadnienia. Sposób komunikacji ustalimy już na pierwszej wizycie.

Orientacyjny czas trwania:
1 spotkanie 60min
2 spotkanie 40min
3 spotkanie 60min

Pakiet połogowy – 250zł

Otrzymasz spersonalizowany jadłospis, listę konkretnych przepisów oraz zaleceń paramedycznych wraz z 2 tygodniową opieką telefoniczną.
Masz również możliwość rozszerzenia pakietu o ugotowanie konkretnych wzmacniających dań w kuchni klientki, ale bez jej czynnego udziału – gdyż jest to czas przeznaczony na regenerację sił.