Indywidualny

Pierwsza konsultacja - 110 zł

 • analiza żywieniowa na podstawie wywiadu żywieniowego
 • pomiar ciśnienia krwi i pulsu, urządzeniem wyposażonym w system wykrywania arytmii PAD
 • pomiar składu ciała w zakresie takich parametrów jak ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienie organizmu
 • wyliczenie potrzebnej ilości kalorii
 • analiza aktualnych wyników badań
 • omówienie prowadzenia personalnego dzienniczka żywieniowego

Orientacyjny czas trwania 45-60 min.

Konsultacja wraz z analizą dzienniczka żywieniowego i zaleceniami - 150 zł

Orientacyjny czas trwania 60-75 min

Konsultacja dietetyczna on-line - 180 zł

 • Wywiad dietetyczny, który określi ogólny stan zdrowia pacjenta oraz jego nawyki i zachowania żywieniowe.
 • Omówienie prowadzenia personalnego dzienniczka żywieniowego.

Finalnym elementem konsultacji jest eliminacja błędów żywieniowych i powrót do zdrowego stylu życia.

Orientacyjny czas trwania ok. 1 h 30 min.

Rozszerzona konsultacja on-line - 300 zł

 • Pogłębiony wywiad diagnostyczny
 • Analiza dzienniczka żywieniowego i badań laboratoryjnych
 • Otrzymanie spersonalizowanych zaleceń w materii ciała (diety, żywienie, komponowanie posiłków), umysłu (wpływ emocji na nasze zdrowie, techniki relaksacyjne itp.), ducha (odkrycie kontaktu ze swoją duchowością poprzez skupienie się na teraźniejszości i umiejętnym odczytywaniu sygnałów płynących z wnętrza).

Orientacyjny czas trwania ok. 2 h 30 min.

Personalne zalecenia żywieniowe i paramedyczne - 150 zł

Usługa przeznaczona dla osób, które:

 • mają już doświadczenie w kwestii dbania o siebie, ale potrzebują doprecyzowania niektórych tematów i omówienia indywidualnych zaleceń
 • korzystają już z mojej aplikacji i chciałyby rozszerzyć spectrum zdrowotnego dbania o siebie w zakresie ciała, umysłu i ducha

Orientacyjny czas trwania ok. 70 min

Wizyta kontrolna. - 50 zł

W jej zakres wchodzi:
analiza składu ciała
omówienie wyników pod względem oddziaływania na Twój stan psychofizyczny
wspólna interpretacja wprowadzonych przez Ciebie zmian i pracy nad budowaniem nowych nawyków
ewentualne wprowadzenie zmian w dietoterapii czyli skorygowanie diety i innych nawyków, jeśli stoją na drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu
edukację żywieniową i nie tylko. Dzielę się z Tobą swoją wiedzą byś z każdym dniem nabierał coraz więcej pewności siebie i nie tracił motywacji do podążania we właściwym kierunku.

Orientacyjny czas trwania ok. 35 min.

Diet coaching - 99 zł

Bardzo lubię pracować tą metodą, bo dzięki niej moi klienci są w stanie nauczyć się słuchać swojego ciała. Podczas sesji w kompleksowy sposób przeprowadzę Cię przez trudny proces zmiany nawyków żywieniowych czego skutkiem ubocznym będzie poprawa zdrowia, zmiana sylwetki, lepsze samopoczucie i inne cele, które sam sobie wyznaczysz. Tutaj stawia się człowieka w centrum działania, a nie ułożenie zbilansowanej i zindywidualizowanej diety. Moim celem jest nauczenie Ciebie podejmowania zdrowszych wyborów żywieniowych, edukacja w zakresie zdrowego odżywiania i pokazanie korzyści z tym związanych. Jestem szczerze zainteresowana przyczyną Twoich dotychczasowych porażek, bo tylko dobrze je rozpoznając masz szansę uniknąć ich w przyszłości.

Dla kogo zatem jest diet coaching?
– dla osób nielubiących restrykcyjnych diet
– dla osób, które wiedzą, że wsparcie i motywacja są najważniejsze w każdym procesie zmiany
-dla osób zainteresowanych trwałym efektem
-dla osób, które chcą zrobić dla siebie coś dobrego
-dla rodziców świadomych tego, że dzieci nie podążają za naszą radą, ale za naszym przykładem

Sesje Diet Coachingu obejmują szereg małych kroków, aby ich finalnym produktem było wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych przez Ciebie samego. Tutaj opieramy się na Twoich zasobach. Moim zadaniem jest utrzymywanie motywacji do zmiany, dzięki pomaganiu Tobie w lepszym rozumieniu swoich przekonań, emocji i potrzeb. W trakcie naszych spotkań dowiesz się co znaczy jeść pod wpływem głodu, a nie emocji, weźmiesz za siebie odpowiedzialność, świadomie wybierając postawę „postanawiam, wybieram, decyduję”. Nie tylko odzyskasz wymarzoną masę ciała, ale także wewnętrzny spokój i równowagę.

Orientacyjny czas trwania ok. 50 min.

Konsultacja coachingowa wraz z omówieniem dzienniczka żywieniowego- 109 zł

Wiem z doświadczenia, że niektórzy wolą pracować cały czas na konkretnym narzędziu jakim jest dzienniczek żywieniowy i nie ukrywam, że również i dla mnie stanowi on pomocne narzędzie pracy, a Tobie pomoże w staniu się najlepszym obserwatorem własnego organizmu. By ułatwić Ci tę pracę oferuję swoją aplikację dzięki, której nie tylko będziesz miał dostęp do dobrych przepisów, ale także możliwość uzupełniania dzienniczka on-line i kontaktowania się ze mną na bieżącą.

Orientacyjny czas trwania ok. 55 min.

Badanie analizatorem Quantum - 99 zł

Kwantowy bio-magnetyczny analizator Quantum stanowi metodę diagnostyczną medycyny naturalnej. Stanowi on połączenie zaawansowanych, innowacyjnych technologii i projektów w dziedzinie bio-informatyki i elektroniki.  Jest nowoczesnym urządzeniem działającym w oparciu o przepływy energii w organizmie tzw. bioimpedancję. Dzięki niemu można odczytać poziom m.in: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów.

Raporty generowane przez Quantum zostały przygotowane w oparciu o badania ogromnej ilości przypadków klinicznych, które były prowadzone przez lata i przy współpracy  z wieloma ekspertami  w dziedzinie medycyny.

Badanie trwające 2 minuty jest kompleksowe i obejmuje wszystkie najważniejsze parametry zdrowotne. Przez sensor trzymany w dłoni urządzenie analizuje fale elektromagnetyczne w całym ciele umożliwiając uzyskanie informacji o stanie zdrowia badanego.

Uzyskane raporty pozwalają wychwycić czynniki sprzyjające rozwojowi chorób oraz ich ewentualne wczesne stadia, kiedy nie dają jeszcze objawów, dzięki czemu można podjąć leczenie już w początkowym etapie rozwoju dolegliwości.

Przed badaniem należy:

 • wypić około 1-2 szklanki wody mineralnej
 • być wyspanym i wypoczętym

Przed badaniem nie należy:

 • jeść około 3-4h przed przystąpieniem do badania. Najlepiej przed badaniem (około 3h) zjeść coś lekkiego np. duszone parowane warzywa lub zupę krem z warzyw. Producent zaleca, aby była to przerwa około 12h czyli jemy wieczorem, a rano wykonywane jest badanie. Natomiast około 3h  jest to minimum.
 • palić papierosów
 • 3 h przed nie pić kawy ani napojów wysokoenergetycznych
 • zażywać leków chyba, że są to leki podtrzymujące życie, natomiast pozostałe można przyjąć zaraz po wykonaniu badania, ponieważ leki normalizują funkcjonowanie organów np. antykoncepcja, witaminy, minerały, probiotyki itp.

Przed przystąpieniem do badania należy odłożyć:

 • wszelkie urządzenia elektryczne (telefon, mp3 itp.)
 • biżuterię (pierścionki, obrączka, bransoletka, łańcuszek, kolczyki również w języku, pępku lub innych częściach ciała)
 • klamry przy pasku lub odzieży i metalowe guziki nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu ze skórą
 • zdjąć metalowy zegarek

Badaniu nie powinny poddawać się:

 • osoby z rozrusznikiem serca
 • osoby z elementami metalowymi w ciele (np. kolczyki, śruby, endoprotezy itp.)
 • kobiety w ciąży
 • kobiety w trakcie menstruacji.

Ocena Analizatorem Quantum służy jedynie profilaktyce zdrowotnej,  nie diagnostyce medycznej i nie zastępuje kontaktu z lekarzem

Orientacyjny czas trwania ok. 60 min.

Badanie aparaturą Quantum wraz z analizą badań laboratoryjnych oraz wywiadem diagnostycznym. - 350 zł

Orientacyjny czas trwania ok. 2 h 30 min.

Biofeedback - sesja relaksacyjne - 100 zł

Pierwsza konsultacja ma na celu wypracowanie dopasowanych do Ciebie technik pozwalających na redukcje oraz zarządzanie stresem.

W jej zakres wchodzi wywiad, omówienie sygnałów ostrzegawczych i objawów stresu, ćwiczenia relaksacyjne i techniki rozluźniające, a także praca z urządzeniem, które pomoże Ci zwiększyć możliwości Twojego mózgu i nauczyć Cię osiągać stany głębokiego relaksu.

Dla kogo są one przeznaczone? Dla osób:
– których ich codzienne obowiązki związane są z dużą odpowiedzialnością za innych,
– którym zdarza się panikować w ważnych sytuacjach albo wyładowywać złość na innych,
– które niejednokrotnie doświadczyły braku możliwości skupienia się na wykonaniu jakiegoś zadania,
– i które w konsekwencji mają coraz mniej czasu dla siebie i bliskich…

Tak samo jak ciało potrzebuje odpoczynku i detoksu, Twój umysł domaga się tego samego.

Urządzenie, z którego korzystam oparte jest na technologii biofeedback opracowanej w amerykańskiej NASA. Naukowcy NASA opracowali narzędzie, dzięki któremu astronauci wysłani w misję kosmiczną, ze sprzętem wartym wiele milionów dolarów, podróżując w kilka osób i przez wiele dni w ciasnej rakiecie kontrolowali swoje emocje i zachowania. Byli zdolni do działania niezależnie od zastanych warunków. Tak narodził się biofeedback. Polskie tłumaczenie tego hasła to biologiczne sprzężenie zwrotne.
Rozkładając na części:

 • Biologiczne: z udziałem organizmu żywego (człowieka).
 • Sprzężenie: wymiana informacji między człowiekiem i maszyną.
 • Zwrotne: informacje po odczycie przez maszynę
  zostają przekazane człowiekowi, pod ich wpływem
  człowiek zmienia swoje wyniki i przekazuje je
  maszynie. Powstaje koło obiegu informacji.
  Gra z własnym umysłem bez użycia
  klawiatury czy myszy.

Orientacyjny czas trwania ok. 60 min.

Kolejna sesja relaksacyjna oraz trening umysłu - 45 zł

To kontynuowanie pracy z biofeedbackiem, pogłębianie świadomości ciała oraz siły Twojego umysłu.

Współczesny człowiek żyjący w pośpiechu i pod presją czasu, codziennie doświadcza stresu oraz zmęczenia. Styl życia prowadzony przez współczesnych ludzi nie pozwala utrzymać umysłu i ciała w harmonii. Taki stan rzeczy powoduje, że coraz trudniej jest osiągnąć pełne skupienie, zadowolenia i kontakt ze swoim duchem. Uwierz mi, że jest to możliwe. Zapraszam Cię do pracy, która pozwalając umysłowi zrelaksować się otworzy przed Tobą nowe perspektywy.

Wygraj zdrowie!

Gry komputerowe jako środek walki ze stresem, mogą wydawać się dosyć kontrowersyjne, jednak znaleziono skuteczną drogą, dzięki której multimedialna rozrywka nauczy nas kontrolować umysł i skutecznie walczyć ze stresem.

Nie koniecznie musimy go zwalczać, naciskając na spust wirtualnej broni, ani nokautując kolejnych mięśniaków na futurystycznym ringu. Taka metoda być może da upust negatywnym emocjom, ale jest to działanie doraźne. Przypomina to trochę  działanie tabletki, która usuwa skutki, a nie przyczyny.

Jak to działa?

System nerwowy ludzkiego organizmu składa się ze współpracujących ze sobą układów: Sympatycznego, który pobudza nas do ataku lub obrony, działa analogicznie jak pedał gazu w samochodzie; Parasympatycznego, który odpowiada za wyciszenie- hamuje. Układy te nieustannie dostosowują się do tego co dzieje się z naszym ciałem. Wpływa nawet na nie proces oddychania. Kiedy bierzemy oddech, następuje pobudzenie, a serce przyspiesza. Przy wydechu, serce zwalnia i następuje wyciszenie. W idealnym świecie oddech byłby miarowy, a serce biło równo. Niestety jesteśmy ciągle narażeni na zmieniające się  sytuacje, a co za tym idzie na stres. Wystarczy chaos naszych myśli, aby zaburzyć rytmiczną pracę serca.

Wydawać by się mogło, że zapanowanie nad naszymi myślami, pozwoliłoby na spokojne funkcjonowanie organizmu. Wydaje się to jednak niemożliwe, ale czy na pewno?

Ludzki umysł jest nadzwyczaj plastyczny i dzięki prostym ćwiczeniom można zdziałać cuda. Dzięki zestawowi gier umożliwię Ci trenowanie swojego umysłu, czego finalnym produktem będzie poprawa samopoczucia, większy apetyt na życie, lepsza pamięć i więcej mentalnej siły, którą nieraz człowiek góry przenosił.

Orientacyjny czas trwania ok. 40 min.

Wspólne zakupy wraz z nauką odczytywania składu gotowych produktów - 89zł/50min

Zwracanie uwagi na produkty „bio” i „nie bio”, dobre marki, synergiczne komponowanie posiłków,  właściwe przechowywanie żywności, jaką wodę wybierać, czym się kierować przy wyborze herbat, kaw, czekolad oraz chemii gospodarczej i kosmetyków.

Wspólne gotowanie w kuchni klienta z uwzględnieniem jego gustów kulinarnych, aktualnych potrzeb organizmu oraz stylu życia. - 100zł/1h

Przed podjęciem takiego zadania dokładnie ustalimy w jakim zakresie najbardziej potrzebujesz pomocy. Dla niektórych jest to nauczenie się nowych sposobów gotowania z użyciem dotychczas nieznanych produktów. Czasami zgłaszają się do mnie zapracowani rodzice, których dziecko z powodu licznych alergii musi przejść na zupełnie inne żywienie. Często wówczas mamy do czynienia z dietami eliminacyjnymi i całokształtem związanej z tym pracy. Wśród moich klientów są także babcie i płatne gospodynie domowe, które chcą nauczyć się inaczej gotować i dostosować jedzenie w taki sposób, aby stało się ono lekarstwem dla domowników. Miałam także przyjemność spędzić czas w kuchni na wspólnym przygotowywaniu przetworów. Z tej usługi korzystają także osoby, które nie chcą już pudełkowej diety, ale wolą same przyrządzać sobie pełnowartościowe posiłki. Z mojej strony potrzebują trochę pomocy, wskazówek i wsparcia, aby nie zrezygnować zanim nawet dobrze nie zaczną. Coraz częściej zgłaszają się do mnie także kobiety w ciąży, świadome wpływu odżywiania na rozwijające się w jej ciele dziecko i odpowiedzialności jak na niej spoczywa. Zdarza się, że nasza współpraca ma swoją kontynuację w połogu, gdy to ona powinna odpoczywać i zasilać swoje ciało, by pomóc mu wrócić do równowagi sprzed ciąży i porodu.

Czas trwania do 60 min.

Zalecenia żywieniowe dla całej rodziny z uwzględnieniem aktualnego wieku i stanu zdrowia poszczególnych jej członków. 300zł

Orientacyjny czas trwania około 120 min.

Konsultacja dietetyczna i paramedyczna dla par starających się o dziecko wraz z zaleceniami. - 250zł

Orientacyjny czas trwania około 90 min.

Opracowanie 7 dniowego personalnego jadłospisu wraz z przepisami i spisem produktów po uprzednim wywiadzie żywieniowo-zdrowotnym z klientem. - 150zł

Orientacyjny czas trwania około 60 min.

Opracowanie 14 dniowego personalnego jadłospisu wraz z przepisami i spisem produktów oraz alternatywami dającymi możliwość rozszerzenia jadłospisu na kolejne 14 dni. - 249zł

.

Wykup aplikacji "Przejmij Ster"

19,99 zł/1-m-c
35,99zł/2-m-c
49,99zł/3-m-c
84,99zł/6-m-c

Opcja premium
+ 49,99 zł/mc z opcją aktywnych komentarzy dietetyka

Dla par